O nas

Witamy Państwa w miejscowości Bielanka, położonej w województwie dolnośląskim w gminie Lwówek Śląski na Pogórzu Kaczawskim.
"Dwór Romantyczny" znajduje się na trasie Lwówek Śląski - Złotoryja, 7 km od Lwówka Śl.

Kompleks znajduje się nieopodal Karkonoskiego Parku Narodowego, w pobliżu jest również Park Krajobrazowy Doliny Bobru, a niedawno w odległości 500m powstał Orientpark. Posiadłość jest ogrodzona i oświetlona, a jej wielkość jest równa 8 boisk piłkarskich.

Jest to szczególne zaproszenie na spotkanie z piękną, niecodzienną przyrodą, oraz polską domową kuchnią serwowaną we współczesnej aranżacji. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią elegancki styl, wspaniały klimat, oryginalne smaki, bliskość przyrody oraz konkurencyjne ceny.

 

                                                                                                       "ROLNIK SZUKA ŻONY"

W dniu 16.04.2016 roku w naszym Dworze odbyła się uroczystość weselna Ani oraz Grzegorza z z programu "ROLNIK SZUKA ŻONY". Już niedługo, bo we wrześniu tego roku będzie można obejrzeć relację z tego jakże głośnego i pięknego wydarzenia w TVP!

                                                                                                                 "CamaSutra"

Dnia 5.11.2016 roku gościliśmy skład "CamaSutra", który dał gorący koncert na naszej scenie! Jest to projekt stworzony przez managera zespołu "AFTER PARTY"!